Університет

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича – один із найстаріших класичних університетів в Україні.

Університет, стіни якого пам'ятають імена багатьох видатних постатей, з покоління у покоління служить храмом освіти та науки, духовності й культури, зберігає кращі традиції національного духу. Чернівецький національний університет - один із провідних вузів України - засновано 4 жовтня 1875 року. 

Розпочавши свою славну історію ще позаминулого сторіччя, наш заклад і у третьому тисячолітті залишається одним із найпрестижніших університетів, потужним осередком наукових, культурних і громадських кіл Буковини та сусідніх регіонів. Сьогодні ЧНУ йде шляхом європейської та світової освітньої і наукової політики. Приєднання до Болонської системи освіти відкриває широкі можливості та великі перспективи розвитку інтелектуального потенціалу й поширення кращих наукових здобутків науковців старшого покоління та студентства. А двері університету відчинені не лише для українських юнаків і дівчат, а й для молоді з будь-якої країни світу.

На засіданні Ради Європейської асоціації університетів (European University Association) 15 січня 2009 р. у Брюсселі прийнято рішення про прийняття Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича до асоціації на правах індивідуального повного членства.

Контактна інформація:

58012, Україна,
м. Чернівці, вул.Коцюбинського 2,
тел. +380-372-526235,
факс +380-372-552914,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.