20-річчя кафедри

Шановне і дороге мені товариство викладачів і студентів кафедри економіко-математичного моделювання!

У вівторок, 12.04.2022 р., минає 20 років з того дня, коли ректором Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича було підписано наказ про створення кафедри економіко-математичного моделювання. Незважаючи на те, що свою повноцінну діяльність кафедра розпочала з 1 вересня 2002 р., «Днем народження» кафедри ми усі вважаємо саме 12 квітня.

Сьогодні мені, як засновнику та завідувачу кафедри, дуже багато хотілося б сказати, пригадати, критично оцінити наші здобутки, реалізовані та нереалізовані проекти, що власне можна було б зробити на відповідних святкових церемоніях, але так уже склалося, що, напевне, все це не на часі. Війна, яку нам, українцям, вчергове нав’язав наш одвічний ворог, перекреслила багато наших планів і починань, зокрема і святкових заходів. Але ми, як і увесь український народ, працюємо, боремось і віримо у Перемогу!

На нашому освітянському та науковому фронтах я всім бажаю плідної праці та вагомих здобутків. Тепер, як ніколи, ми повинні розуміти, що наші знання та уміння можуть бути дуже потрібними для післявоєнної відбудови та майбутнього України. Усіх нас щиро вітаю із 20-річчям нашої рідної кафедри, а кожному з Вас особисто бажаю міцного здоров’я, щастя та мирного неба. Прекрасного професійного майбутнього викладачам і студентам кафедри!

Слава Україні!

Д.ф.-м.н., професор                                                              В.С. Григорків