Поселення до гуртожитку

Під час навчання в університеті іногородні студенти мають можливість проживати у гуртожитках студентського містечка Чернівецького національного університету.

Під час навчання в університеті іногородні студенти мають можливість проживати в гуртожитках.

У структурі університету є 7 гуртожитків на майже 3 тисячі ліжкомісць. Гуртожитки двох типів: коридорного та блочного (2 кімнати, санвузол). Плата за проживання здійснюється посеместрово під час поселення. Вартість проживання коливається від 180 до 230 грн. за місяць.

В гуртожитках створені відповідні умови для того, щоб студенти почували себе як вдома. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями. Студенту надається право користування власними електроприладами (комп’ютер, мікрохвильова піч, холодильник, музичний центр, телевізор) за окрему плату.

У кожному гуртожитку є комфортні вестибюлі, кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімнати для самопідготовки, кімнати відпочинку.

Першочерговим правом надання місць у гуртожитку надається іногороднім

студентам, які відносяться до пільгових категорій (діти-сироти, інваліди, студенти з багатодітних сімей та особи 1-2 категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), іноземним студентам та студентським сім’ям.

Розподіл місць у гуртожитках здійснюється згідно з наказом ректора та відповідно до Положення „Про студмістечко Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича”. Заступник декана з навчально-виховної роботи, голова студради, студентської профспілки відповідного факультету спільно зі студентською радою гуртожитків та кураторами академічних груп стежать за порядком у гуртожитках впродовж навчального року. На кожному поверсі (блоці) обирається староста, який контролює роботу чергових та слідкує за порядком.

Студентам-мешканцям гуртожитків категорично забороняється приносити і вживати спиртні напої, палити в житлових кімнатах, місцях загального користування та на території студмістечка, за виключенням спеціально відведених місць, з’являтись до гуртожитку у нетверезому стані, грати в азартні ігри, утримувати тварин тощо.

У гуртожитках діють студентські ради, які скеровують студентів у русло активного життя. Культурне життя студентів-мешканців гуртожитків, досить різноманітне: проводиться чимало заходів інтелектуального, розважального та спортивного характеру, більшість з яких стали традиційними.

Для студентів економічного факультету інформація, щодо поселення наведена у таблиці

Гуртожиток Інститут/факультет/коледж Відповідальний
за
поселення,
тел. деканату
Гуртожиток
N4
 

вул. Небесної
Сотні,4А

тел.
53-11-85

Економічний
факультет
Кифяк
Олександр
Васильовичтел: 52-48-07

 

Інформація щодо поселення студентів в гуртожитки університету.

Після зарахування до університету студентові необхідно подати до деканату відповідного інситуту/ факультету/коледжу  заяву про надання ліжко-місця у гуртожитку.

Поселення студентів у гуртожитки студмістечка здійснюється на підставі списків відповідних деканатів інститутів/факультетів/коледжу спільно з дирекцією студмістечка. Ордери на проживання видає паспортний  стіл студмістечка. Документи щодо тимчасової реєстрації тих студентів, що поселяються у гуртожитки надає паспортний стіл студмістечка у порядку, встановленому органами МВС України.

Оплата реєстрації здійснюється за рахунок особи, якій надається ліжко-місце у гуртожитку.

Перелік необхідних документів, які повинен мати студент при поселенні у гуртожиток студмістечка:

  • Паспорт з відміткою про зняття з реєстрації з місця проживання;
  • Талон зняття з реєстрації – 2 шт;
  • Приписне свідоцтво (для хлопців) з відміткою про зняття з військового обліку;
  • 1 фотокартка розміром  4×5.

 

Адміністрація студмістечка:

Директор Кирилюк
Микола
Васильович
53-52-64
Заступник
з виховної
роботи
Лопушинська
Галина
Ярославівна
53-52-64
Паспортист Брижко
Наталія
Петрівна
52-99-86

Адреса адміністрації студмістечка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича:

58022, м. Чернівці

вул. Небесної Сотні, 4Б