Поселення до гуртожитку

Під час навчання в університеті іногородні студенти мають можливість проживати в гуртожитках.
У структурі університету є 7 гуртожитків на майже 3 тисячі ліжкомісць. Гуртожитки двох типів: коридорного та блочного (2 кімнати, санвузол). Плата за проживання здійснюється посеместрово під час поселення. Вартість проживання визначається перед початком семестру, орієнтовно складатиме 520-580 грн. за місяць.
У гуртожитках створені відповідні умови для того, щоб студенти почували себе як вдома. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями. Студенту надається право користування власними електроприладами (комп’ютер, мікрохвильова піч, холодильник, музичний центр, телевізор) за окрему плату.
У кожному гуртожитку є комфортні вестибюлі, кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімнати для самопідготовки, кімнати відпочинку.
Першочерговим правом надання місць у гуртожитку надається іногороднім студентам, які відносяться до пільгових категорій (діти-сироти, інваліди, студенти з багатодітних сімей та особи 1-2 категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), іноземним студентам та студентським сім’ям.
Розподіл місць у гуртожитках здійснюється згідно з наказом ректора та відповідно до Положення „Про студмістечко Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича”. Заступник декана з навчально-виховної роботи, голова студради, студентської профспілки відповідного факультету спільно зі студентською радою гуртожитків та кураторами академічних груп стежать за порядком у гуртожитках впродовж навчального року. На кожному поверсі (блоці) обирається староста, який контролює роботу чергових та слідкує за порядком.
Студентам-мешканцям гуртожитків категорично забороняється приносити і вживати спиртні напої, палити в житлових кімнатах, місцях загального користування та на території студмістечка, за виключенням спеціально відведених місць, з’являтись до гуртожитку у нетверезому стані, грати в азартні ігри, утримувати тварин тощо.
У гуртожитках діють студентські ради, які скеровують студентів у русло активного життя. Культурне життя студентів-мешканців гуртожитків, досить різноманітне: проводиться чимало заходів інтелектуального, розважального та спортивного характеру, більшість з яких стали традиційними.

Для студентів економічного факультету інформація, щодо поселення наведена у таблиці

Гуртожиток №4 Інститут/факультет/коледж Відповідальний за поселення,
тел. деканату
вул. Небесної
Сотні, 4А,
тел. (0372) 53-11-85
Економічний
факультет
Кифяк
Олександр
Васильович,
тел. (0372) 52-48-07

 

Інформація щодо поселення студентів в гуртожитки університету.
Після зарахування до університету студентові необхідно подати до деканату економічного факультету заяву про надання ліжко-місця у гуртожитку.
Поселення студентів у гуртожитки студмістечка здійснюється на підставі списків відповідних деканатів інститутів/факультетів/коледжу спільно з дирекцією студмістечка. Ордери на проживання видає паспортний  стіл студмістечка. Документи щодо тимчасової реєстрації тих студентів, що поселяються у гуртожитки надає паспортний стіл студмістечка у порядку, встановленому органами МВС України.
Оплата реєстрації здійснюється за рахунок особи, якій надається ліжко-місце у гуртожитку.

Перелік необхідних документів, які повинен мати студент при поселенні у гуртожиток студмістечка:

  • Паспорт з відміткою про зняття з реєстрації з місця проживання;
  • Талон зняття з реєстрації – 2 шт;
  • Приписне свідоцтво (для хлопців) з відміткою про зняття з військового обліку;
  • 1 фотокартка розміром  4×5.

 

Адміністрація студмістечка:

Директор Кирилюк
Микола
Васильович
(0372) 53-52-64
Заступник з
виховної
роботи
Лопушинська
Галина
Ярославівна
(0372) 53-52-64
Паспортист Брижко
Наталія
Петрівна
(0372) 52-99-86

Адреса адміністрації студмістечка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича:

58022, м. Чернівці
вул. Небесної Сотні, 4Б