Зовнішні зв’язки

Кафедра працює в тісній співдружності з:

  • факультетом кібернетики Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка;
  • Тернопільським національним економічним університетом;
  • Прикарпатським національним університетом імені В.Стефаника;
  • Національною Академією державної податкової служби України;
  • Інститутом кібернетики НАН України імені В.М. Глушкова;
  • Міжнародним науково–навчальним центром інформаційних технологій та систем НАН України та міністерства освіти і науки України.
  • компанією Blue Sky Trading (Німеччина);
  • Мюнстерським університетом прикладних наук (Німеччина).

 

З 2004 року Маханець Л.Л. бере активну участь у роботі Міжнародної наукової школи “Моделирование и анализ безопасности и риска в сложных системах” (“Моделювання і аналіз безпеки та ризику в складних системах”), яка проводиться інститутом проблем машинознавства РАН, Санкт-Петербурзьким інститутом інформатики та автоматизації РАН, Державним університетом аерокосмічного приладобудування та Бюро оцінки та аналізу кредитних ризиків “ІНО_ТЕЛ” за підтримки Російського фонду фундаментальних досліджень у Санкт-Петербурзі (Росія).

В 2009 році Григорків В.С., Білоскурський Р.Р., Верстяк А.В., Вінничук І.С., Вінничук О.Ю. брали участь у роботі І симпозіуму з економічної інформатики в країнах Центральної та Східної Європи “The 1st CEE Symposium on Business Informatics”, який проводився у Віденському університеті (Австрія).

В 2010 році Григорків В.С., Білоскурський Р.Р., Верстяк А.В., Вінничук І.С., Григорків М.В. та Ходаковська Н.Й. брали участь у роботі І міжнародної конференції з управління ланцюжками постачань “1st Olympus International Conference on Supply Chains”, яка проводилась у Технологічному інституті міста Салоніки (Греція).

В 2010 році Верстяк А.В. разом з компанією Blue Sky Trading проводили спільні наукові дослідження в сфері сучасних інформаційних систем і технологій в економіці в м. Мюнхен (Німеччина).

В 2011 році Верстяк А.В. проводив лекції в Ясському уінверситеті імені А.Й. Кузи (м. Ясси, Румунія).

В 2011 році Верстяк А.В. та Вінничук І.С. брали участь у семінарі “Солідарна Європа” (м. Мюнстер, Німеччина).

В 2011 році Вінничук І.С. та Зюков С.В. брали участь у літній докторській школі “The Doctoral Summer School on Evolutionary Computing in Optimisation and Data Mining (ECODAM)” (м. Ясси, Румунія).

В 2012 році Григорків В.С., Білоскурський Р.Р., Верстяк А.В. та Григорків М.В. брали участь у ХХ міжнародній конференції “Input-Otput”, де були присутні представники із близько 100 країн світу (м. Братислава, Словаччина).

В 2012 році Верстяк А.В. виграв грант програми Erasmus Mundus для проводення наукових досліджень та проходження стажування в університеті Міколаса Ромеріса в м. Вільнюс (Литва).

В 2013 році Верстяк А.В. проходив стажування за програмою “Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно положень європейських кваліфікаційних рамок” в університеті інформатики та мистецтв (м. Лодзь, Польща)

В 2013 році Григорків В.С., Григорків М.В., Верстяк А.В. та Іщенко С.В. брали участь у міжнародній конференції в університеті Міколаса Ромеріса в м. Вільнюс (Литва).

В 2014 році Зюков С.В. та Вінничук І.С. виграли грант програми Erasmus Mundus для проводення наукових досліджень та проходження стажування в університеті Міколаса Ромеріса в м. Вільнюс (Литва).

В 2014 році Савко О.Я. виграв грант програми Erasmus Mundus для проводення наукових досліджень та проходження стажування в Ясському уінверситеті імені А.Й. Кузи (м. Ясси, Румунія).

В 2014 році Вінничук О.Ю. вимграла грант програми Erasmus Mundus для проводення наукових досліджень та проходження стажування в університеті Міколаса Ромеріса в м. Вільнюс (Литва).

З 2011 року Верстяк А.В. щороку проводить лекції в Мюнстерському університеті прикладних наук (м. Мюнстер, Німеччина).