ПІДГОТОВКА ДО ВСТУПУ

ПРОБНЕ ЗНО-2018

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ (далі – пробне ЗНО, пробне тестування) – це добровільне тестування осіб, яке дає їм можливість ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), структурою та змістом зошита сертифікаційної роботи, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Пробне ЗНО для осіб, які проживають у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, організовує Івано-Франківський РЦОЯО.

У 2018 році пробне ЗНО відбудеться 24 та 31 березня. Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 9 до 31 січня 2018 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 24 березня 2018 року, з решти предметів, а саме: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня 2018 року.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЗНО 2018 РОКУ:

Реєстрація — з 6 лютого до 19 березня 2018 року.

22 травня – математика;

24 травня – українська мова і література;

29 травня – іспанська, німецька і французька мови;

1 червня – англійська мова;

6 червня – історія України;

8 червня – географія;

Посилання на Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти http://www.test.if.ua/

Український центр оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/