ПІДГОТОВКА ДО ВСТУПУ

З метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця щороку Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне ЗНО для осіб, які проживають у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, організовує Івано-Франківський РЦОЯО.

У 2021 році пробне ЗНО відбудеться 10 квітня. Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 до 19 січня 2021 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Пробне ЗНО відбудеться з таких предметів: української мови, української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЗНО 2021 РОКУ:

Реєстрація — з 1 лютого до 5 березня 2021 року.

21 травня – хімія;

24 травня – іспанська, німецька і французька мови;

25 травня – англійська мова;

28 травня – математика;

01 червня – українська мова / українська мова і література;

04 червня – історія України;

07 червня – фізика;

10 червня – біологія;

15 червня – географія.