Факультетський відбір студентської наукової конференції – 2024

17 квітня 2024 року на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася студентська наукова конференція. Студенти з різних спеціальностей економічного факультету мали можливість презентувати результати своїх наукових досліджень, обмінюватися думками та ідеями з однодумцями, ознайомлюватися з найновішими тенденціями розвитку економіки.

Тематика доповідей була широкою та охоплювала різноманітні актуальні питання сучасної економіки, включаючи обґрунтування ініціації інноваційного проєкту із постачання чистої питної води у м. Чернівці, дослідження впливу рівня тіньової економіки на економічні показники України, переваги віддаленої роботи та необхідність впровадження цифрових валют центральними банками.

Доповідь студентки кафедри економіко-математичного моделювання Мирослави Ілюк була обрана для презентації на підсумковому засіданні конференції на рівні ЧНУ.

Ми щиро вітаємо Мирославу! Бажаємо їй розвивати свій науковий потенціал, підкорювати нові вершини та здобувати визнання на науковій арені.

#ЧНУ #економічний_факультет #наукова_конференція #наука #дослідження #економіка #Чернівці #Україна