Інформація про проведення I туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Економічна кібернетика”

👀 Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та кафедра економіко-математичного моделювання економічного факультету запрошує бакалаврів та магістрів, що навчаються за напрямком 051 ”Економіка”, а також усіх бажаючих безкоштовно узяти участь у першому турі ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ „ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА” у форматі on-line.

❗️ Олімпіада розпочнеться 22 листопада (вівторок) о 9-00 і завершиться 23 листопада (середа) о 21-00. Учасникам олімпіади потрібно протягом 22-23 листопада 2022 року зареєструватися та виконати завдання, які розміщені на веб-сайті кафедри економіко-математичного моделювання https://emm.cv.ua.

♦️ Конкурсні завдання охоплюють програму з економічної кібернетики (спеціальність «Економіка») і дозволяють продемонструвати вміння використовувати оригінальні підходи у розв’язуванні задач моделювання та аналізу соціально-економічних процесів та систем.

♦️ Учасникам будуть запропоновано задачі, для розв’язання яких потрібні знання з дисциплін: ”Інформатика”, ”Економетрика”, ”Оптимізаційні методи та моделі”, ”Моделювання економіки”, ”Ризикологія” та ”Прогнозування соціально економічних процесів”.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ
Голова: Григорків В.С., д.ф.-м.н., професор, завідувач кафедри економіко-математичного моделювання Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Заступник голови: Ярошенко О.І., к.е.н., доцент кафедри економіко-математичного моделювання Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Члени комітету: Григорків М.В., Маханець Л.Л., Вінничук О.Ю., Вінничук І.С., Якимова Л.П., Зюков С.В.

КОНТАКТИ
Всі питання щодо умов завдань і результатів оцінювання олімпіадних робіт, побажання та зауваження щодо організації і проведення олімпіади можуть бути передані Оргкомітету за телефоном (050)28-58-771 чи електронною поштою o.yaroshenko@chnu.edu.ua