Innovation Week міжнародного проєкту ILCA

20-24 листопада 2023 року відбувся Innovation Week у рамках міжнародного проєкту ILCA (Innovation Laboratories for Climate Actions).
Для участі у тижні інновацій зареєструвалося близько 70 студентів з різних факультетів ЧНУ. З економічного факультету взяло участь більше 30 студентів, 10 з яких – студенти 251-1 ЕК гр.  ОП «Економічна кібернетика», які були у складі двох команд «Економічна бригада 051» та «HEarth» (ментором команд була Вінничук Олена). Обидві команди пройшли у фінал та зайняли 1-ше та 3-тє місця відповідно.
Були представлені ідеї щодо виробництва протезів із вторинної сировини та паперу із опалого листя. Цей творчий захід надає студентам можливість обмінюватися ідеями, співпрацювати та розвивати конкретні проекти, спрямовані на розв’язання кліматичних проблем. Innovation Week створює платформу для інновацій та підтримки студентських ідей в сфері екології.

24 листопада 2023 року на Innovation Week у рамках проєкту ILCA відбулася презентація еко-бізнес ідеї “Eko Hub” від команди “Економічна бригада 051”. Даний бізнес-проєкт спрямований на виготовлення протезів із вторинної сировини, використовуючи передові технології виробництва. Мета створення бізнес-проєкту – вирішення екологічних проблем сучасності на міжнародному рівні.

Ця команда, яка перемогла на Innovation Week, продемонструвала не лише технічну експертність, але й сильний соціальний вплив. Їхній підхід до вирішення екологічних проблем через використання вторинної сировини та новітніх технологій здобув увагу не тільки вітчизняної громадськості, але й представників 5 країн, що свідчить про потенційний глобальний вплив їхнього проєкту “Eko Hub”.

Студенти вдячні @l.vinnychuk , @viktoriakyfyak та @verstiak за надану можливість та підтримку протягом всього проєкту

Proud partner of EIT Climate-KIC
Proud partner of EIT HEI Initiative