IT Academy Internship from inside. Chernivtsi (30.09.21 р.)

30 вересня 2021 р. у внутрішньому дворику корпусу Факультету математики та інформатики ЧНУ, відбудеться зустріч зі студентами і не тільки.
На довгоочікуваній офлайн-зустрічі поговоримо про стажування у глобальній ІТ-компанії на реальному проєкті. Тут ти дізнаєшся, в чому різниця між звичайними курсами та інтернатурою, а ще зрозумієш, на чому фокусуватися в процесі навчання.
Захід є безкоштовним, але потрібна попередня реєстрація: https://hubs.ly/H0Xsqkv0
✔️Ігор Вінничук, Talent Acceleration Center Lead у чернівецькому офісі SoftServe, розкаже про ролі на проєктах, шляхи потрапляння в ІТ Академію, що таке проєктний підхід у стажуванні та розповість про переваги, знання та навички, які отримує стажер.
✔️Команда випускників SoftServe IT Academy, які вже приєднались до команди SoftServe, розповість про власний погляд на шлях початківця , які технології використовувались під час навчання та що стажування дало особисто їм.
✔️Поговоримо про роль технічного експерта на стажуванні, на що звертають увагу при відборі в Академію та на позицію Trainee в компанію. А ще про те, як проходить інтерв’ю та про корисні поради від експертів початківцям.
✔️Q&A – відповіді на усі-усі питання.
Ця зустріч стане корисною для тебе, якщо ти:
– шукаєш можливості для старту кар’єри в ІТ;
– не знаєш, де отримати той важливий практичний досвід, що так потрібен при працевлаштуванні;
– мрієш знайти шляхи для власної реалізації в ІТ, але не знаєш з чого почати.