Майстер-клас з автоматизованого тестування

12 квітня 2023 року випускник кафедри Максим Дейнека провів цікавий майстер-клас з автоматизованого тестування для студентів третього курсу ОП «Економічна кібернетика» в рамках навчальної дисципліни «Основи тестування програмного забезпечення». Максим займає посаду Senior Test Automation Engineer with C# (компанія SoftServe).
На майстер-класі Максимом детально на прикладах було перелічено основні види тестування, засоби автоматизованого тестування та програмне забезпечення для тестування, а також було акцентовано на способах проведення та підходах тестування мануальним тестувальником та автоматизатором.
Максим надав поради щодо вибору мови програмування для автоматизації тестування, радив звернути увагу на обов’язковому розвитку софт та хард скілів, які є необхідними для посади тестувальника.
Студенти було цікаво почути про особистий досвід професійного зростання Максима та вони мали можливість отримати від практика відповіді на питання, які їх цікавили. Такі майстер-класи сприяють формуванню практичних навичок, що є важливою передумовою успішності засвоєння теоретичного матеріалу в рамках відповідних навчальних дисциплін.