Менторський захід ITU Public Talks #Frankivsk

Учасники Чернівецького IT-Кластеру, директор IT-Кластеру “Chernivtsi IT community” Дмитро Шкільнюк, декан економічного факультету ЧНУ Руслан Білоскурський, доцент кафедри економіко-математичного моделювання Андрій Верстяк та асистент кафедри економіко-математичного моделювання Ігор Вінничук, відвідали менторський захід ITU Public Talks #Frankivsk, започаткований Західноукраїнськими представництвами Асоціації “IT Ukraine” та UKRSIBBANK BNP Paribas Group, що проходив в Івано-Франківську.
Метою цього заходу були розвиток регіонального ІТ-потенціалу та його бізнес-спроможностей в нових реаліях, розширення нетворкінгу, обмін досвідом та креативними ідеями.
Фокусом дискусії стала професійно-технічна освіта, та питання можливості її становлення альтернативним бустером в підготовці ІТ-спеціалістів під час війни. Особливим бонусом для учасників став виступ про вдосконалення employee value proposition через співпрацю з університетами. Формат ITU Public talks передбачав живу експертну дискусію, сесію Q&A, а також нетворкінг.
Учасники вже інтегрують отриманий досвід в покращення роботи Чернівецького IT-Кластеру, тому будьте напоготові, вас чекає безліч цікавих апдейтів та новинок.