Місце дивовижної краси та історії

Місяць тому розпочався освітній процес для студентів першого курсу спеціальності 051 Економіка (Економічна кібернетика) в ЧНУ імені Юрія Федьковича.🎓 Наші студенти  активно долучаються до студентського життя, відвідують свої перші заняття в університетських аудиторіях, знайомляться з професорсько-викладацьким складом, обирають вибіркові дисципліни з кафедрального каталогу для формування індивідуального плану навчання в майбутньому семестрі  📚 та записуються до органів студентського самоврядування. А 26 вересня вони відвідали захоплюючу екскурсію та ознайомилися з історією становлення та розвитку своєї Alma Mater  🏛️.
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича вже багато років вражає своєю неповторною красою, архітектурою, розписами та алеями. Недарма його вважають одним з найкрасивіших вузів Європи та називають “українським Хогвартсом” – колишня резиденція митрополитів Буковини і Далмації залишається головним архітектурним ансамблем Чернівців 🌟.
Прогулюючись Червоною, Блакитною, Мармуровою та іншими залами, важко відірвати погляд від неймовірних розписів з мотивами романського й візантійського зодчества. Вражають практично всі архітектурні елементи − високі цегляні стіни, оздоблені червоною теракотою і різьбленим каменем, стрункі вежі, торці будівель і ризаліти, завершені високими зубцями. Університет також здавна славиться своїми чисельними таємницями та історіями минулого 🏛️.
Під час оглядин  студенти відвідали церкву Трьох Святителів — унікальний храм, який є справжньою окрасою споруди та обов’язково приверне увагу своїми стінописами з біблійними сюжетами.  А також оглянули двір-курдонер,  пройшлися парками й алеями університету, що розташовані навколо навчальних корпусів і ведуть до ботанічного саду, в якому ростуть багато видів рідкісних рослин 🌷🌿.
Варто зазначити, що це єдиний в Україні вищий навчальний заклад, який входить до списку ЮНЕСКО 🌍. Тож наші студенти здобули чудову нагоду дізнатися більше про минуле своєї Alma Mater, познайомитися з історією та традиціями Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та оглянути архітектурні шедеври резиденції. Вони безмежно вдячні ЗСУ за можливість навчатися, куратору Олені Ярошенко – за організацію всіх заходів та екскурсоводу Галині Марченко за пізнавальну та захоплюючу екскурсію, яка обов’язково стане одним з найкращих спогадів про університетські роки й запалюватиме повертатися сюди знову.