Стажування від Асоціації “IT Ukraine”

З 17.10.2023 року по 21.11.2023 року доцент кафедри Маханець Л.Л. успішно пройшла стажування в освітньому проєкті для представників закладів вищої освіти “IT for Uni: Bootcamp” від Асоціації “IT Ukraine”. Проєкт був спрямований на покращення якості вищої освіти та впровадженні передових практик управління внутрішніми процесами освітніх установ, наслідуючи приклад ІТ-індустрії. Курс охоплював лекції та воркшопи, проведені представниками українських ІТ-компаній та міжнародними експертами. Були подані ефективні знання та навички для успішного планування навчального процесу, залучення ресурсів та партнерів, а також для розроблення інноваційних та ефективних навчальних програм.
Лекторами курсу були керівники та кваліфіковані менеджери ІТ-компаній, таких як Sigma Software, EPAM Ukraine, SoftServe, GlobalLogic, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та міжнародні експерти
У межах стажування були розглянуті такі теми, як порівняння діяльності університету та ІТ-компанії, зокрема залучення талановитих спеціалістів та їх розвиток, проджект-менеджмент в умовах Agile, залучення фінансування та фінансовий менеджмент, а також важливі аспекти управління у сфері корпоративної соціальної відповідальності (CSR) та сталого розвитку. Крім того, розглядаються питання впровадження та роботи з інноваціями в навчальних закладах та співпраця з міжнародними партнерами.
Дякуючи цьому проєкту покращиться якість навчального процесу, вдосконалимо освітні програми і створимо інноваційні навчальні дисципліни!