Студентська конференція (кафедральний відбір)

5 травня 2022 року студенти кафедри економіко-математичного моделювання Войтоловський Еммануїл, Гавриляк Володимир та Маханець Богдан (спеціальність “Економіка”, освітня програма “Інформаційні технології та моделювання в економіці”), Цех Аліна та Занюк Анастасія (спеціальність “Економіка”, освітня програма “Економічна кібернетика”)) та Наконечна Тетяна (спеціальність “Фінанси, банківська справа та страхування”) брали участь у щорічній студентській науковій конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (кафедральний відбір).

Метою конференції є виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей, стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді, активізації науково-дослідної роботи студентів.

Учасники конференції обговорили сучасний інвестиційний клімат України, можливості застосування технологій Big Data у діяльності сучасних підприємств, дослідження зв’язків між обсягом енергоспоживання і макроекономічними показниками та оцінювання впливу військових конфліктів і пандемічних обмежень на кредитування фізичних осіб. Впевненість подачі матеріалу, його послідовний виклад у презентаціях засвідчили відповідальний підхід до виконання поставлених завдань.

Як найкращу доповідь відзначено роботу Занюк Анастасії (наук. керівник доц. Ярошенко О.І.), котра представить кафедру на он-лайн засіданні студентської наукової конференції факультету.

Кафедра та члени конкурсної комісії висловлюють подяку студентам та їх науковим керівникам за небайдужість до зростання наукового потенціалу студентів, вітають переможницю і бажають подальших успіхів, здоров’я та наснаги всім учасникам.