Студентська наукова конференція – 2023

 26 квітня 2023 року відбулося засідання студентів економічного факультету в рамках щорічної студентської наукової конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!
Цьогоріч кафедру економіко-математичного моделювання представляв Вадим Гнатюк, студент 3 курсу. Він презентував доповідь на тему “Знаходження розв’язків VRP-задачі в ERP-системах” під науковим керівництвом Ігоря Вінничука.
VRP-задача – це задача оптимізації транспортних засобів, яка часто виникає в компаніях, що займаються доставкою товарів або наданням послуг, які вимагають руху ресурсів. Основна мета VRP полягає в знаходженні найоптимальнішого маршруту, який дозволяє доставити всі товари або ресурси за мінімальний час і з найменшими витратами на паливо та транспортні засоби.
Оптимізація транспортних засобів – це актуальна проблема бізнесу, оскільки добре оптимізований маршрут може суттєво зекономити ресурси підприємству.
Модуль VRP для ERP-системи Odoo надає можливість розрахувати найкоротший маршрут між заданими контрагентами, а також відображає послідовність відвідування заданих точок.
Висловлюємо щиру вдячність Вадиму Гнатюку за його цікаву та інформативну доповідь та його керівнику Вінничуку І.С. за важливу підтримку протягом усього дослідницького процесу.