Сучасні освітні інструменти розвитку професійних компетенції студентів кафедри

Технологічний прогрес має значний вплив на освіту, що призвело до розвитку платформ онлайн-навчання, таких як віртуальні навчальні середовища та масові відкриті онлайн-курси, які відносяться до неформальної освіти.
Колектив кафедри економіко-математичного моделювання успішно використовує неформальну освіту для підвищення кваліфікації викладачів та навчанні студентів. Так, у липні 2022 року к.е.н. Маханець Л.Л., к.е.н. Скращук Л.В, к.е.н Ярошенко О.І. брали участь у проєкті впровадження першого Всеукраїнського інтерактивного курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів» розробленого ГО «Product IT Foundation for Education» та кофаундинговою IT-компанією Genesis у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України.
Спікерами онлайн-частини курсу виступили очільник Мінцифри Михайло Федоров, співзасновник Monobank Дмитро Дубілет, Client Partner Apps & Ventures, CEE у Meta Стас Біров, COO Genesis Артем Копанєв, CEO Suitsme (Genesis) Галина Єфремова та інші фахівці із провідних продуктових IT-компаній.
Курс “Створення та розвиток ІТ-продуктів ” був впроваджений у навчальні дисципліни кафедри економіко-математичного моделювання для студентів ОП «Економічна кібернетика» та «Інформаційні технологїі та моделювання в економіці» у 1 семестрі 2022/23 навчального року.
Завдяки насиченості курсу, ґейміфікованому процесу навчання, можливості працювати з реальними кейсами, студенти отримали базові знання з продуктового IT, підприємництва і продакт-менеджменту, а також компетенції для перших кроків у продуктовій IT-компанії або запуску власного продуктового IT-бізнесу. По закінченню навчання успішні студенти отримали сертифікати про проходження курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів» та можливість долучитися до програми менторства.