Unlock IT: Open Week 2021 (4.10 – 8.10, онлайн-подія)

Організатор події: SoftServe
Публічна Будь-хто у Facebook чи поза ним
Дізнайся про усі навчальні можливості для старту твоєї кар’єри в ІТ.🔑
Довчити Java? Більше практики на Python? Чи освоїти React? А може QC з нуля?🧐
В SoftServe IT Академії є рішення саме для тебе. Протягом Unlock IT Open week 2021 ми розповімо про усі формати, щоб відкрити сферу ІТ, та допоможемо обрати твій, залежно від рівня знань.
Це для тебе, якщо ти:
🟣навчаєшся в університеті на технічних спеціальностях і хочеш стартувати кар’єру в ІТ;
🟣не знаєш, що саме тобі необхідно – підівчити теорію чи отримати більше практики;
🟣хочеш перейти в ІТ з іншої сфери, але не знаєш, з чого почати.
Реєструйся за посиланням: https://hubs.ly/H0WQPWr0
Адженда:
🗓4.10, 17:00
Become job-ready with SoftServe IT Academy. How to start.
🎙Андрій Переймибіда, директор центру розвитку талантів компанії SoftServe.
🎯Андрій розповість про усі навчальні рішення для старту кар’єри в ІТ: від курсів до стажувань, від тренінгів до марафонів. А ще розкаже, як ти можеш познайомитись з SoftServe завдяки твоєму університету, на креш-курсі, наприклад, або ставши амбасадором.
🗓5.10, 17:00
Internship from inside
🎙Тарас Ніколаєв, IT Academy Mentor та Coordinator у Дніпрі. Має за плечима 20 років викладання. Останні 4 – в Академії SoftServe. Під його менторством знайшли роботу більш ніж 140 випускників академії.
🎙Великожон Єгор, Junior Software Developer. Випускник SoftServe IT Academy. Зараз основний напрям – С++ та комп’ютерні мережі.
🎯Єгор розповість про власний досвід стажування, а Тарас розкаже, як ментори взаємодіятимуть з тобою на проєкті та допомагатимуть розвиватись.
🗓6.10, 17:00
How to run a coding marathon and become a winner
🎙В’ячеслав Колдовський, Learning Solutions Architect у SoftServe. Він вже понад 8 років ментор у SoftServe IT Academy і має досвід розробника – понад 20 років. Запускав і консультував стартапи, сертифікований Google Cloud Architect.
🎯В’ячеслав розповість, як можна продуктивно навчатися онлайн та сформувати практичний навик з написання коду і підготуватися до вакансії джуніора.
🗓7.10, 17:00
Ready, steady, hired – Certification uncovered
🎙Кристина Сенченко, представниця Сертифікаційного Центру.
🎯Кристина знає tips&tricks сертифікацій та розкаже, як підтвердити свої знання з певної технології та англійської і чому сертифікація – це найшвидший шлях до офферу.
🗓8.10, 17:00
How to fall in code with PM. Are you afraid of СV?
🎙Денис Радай, PM Coordinator.
Денис закінчив SoftServe IT Academy за напрямом Web UI. Наразі координує роботу ІТ команд — від хайрингу через спринти та демо і до промоушену.
🎙Юля Кулієва, Talent Success Lead та тренер в SoftServe. Вже понад 5 років працює в ІТ, довгий час займалась рекрутингом тому бачить кандидатів наскрізь:)
🎯Денис та Юля знають секрети, як влаштуватись в IT сферу у будь-якому віці, успішно пройти співбесіду з першого разу і грамотно скласти своє резюме. Цим і будуть ділитись під час вебінару.
Мова сесій: українська.
Зустрінемось за крок від твого джоб-офферу!