Візит до Університету м. Гранада (Іспанія)

З 2 по 6 жовтня 2023 року доцентка кафедри економіко-математичного моделювання Олена Вінничук мала можливість здійснити навчальний візит в університет Гранади (м. Гранада, Іспанія) в рамках проекту Arqus for Ukraine, організованого Вроцлавським університетом.
До складу делегації входили також представники чотирьох інших факультетів Чернівецького національного університету, а саме:
• кандидатка юридичних наук Оксана Кіріяк (доцентка кафедри приватного права ЧНУ);
• кандидатка наук із соціальних комунікацій Лілія Шутяк (доцентка кафедри журналістики ЧНУ);
• кандидатка педагогічних наук Альона Шиба (доцентка кафедри англійської мови ЧНУ);
• кандидат географічних наук Сергій Кирилюк (доцент кафедри фізичної географії і раціонального природокористування ЧНУ).
Під час навчального візиту Олена провела дві лекції про українську економіку під час війни для студентів факультету економіки та бізнес-наук освітньої програми «Економіка», відвідала практичні заняття з дисциплін «Економетрика», «Економічна теорія», а також мала ряд зустрічей з колегами факультету економіки та бізнес-наук, де отримала досвід та обмінялася кращими практиками створення та акредитування освітніх програм. З колегами обговорили ідеї щодо майбутньої співпраці, яка стануть основою для подальшого обміну знаннями та досвідом між двома факультетами.
Такі навчальні візити відкривають нові можливості для викладачів нашого університету бути частиною європейської наукової спільноти, знайомитися з передовими європейськими практиками викладання та розвивати професійні навички в різних сферах діяльності, брати участь у програмах мобільності, залучати й утримувати талановитих студентів, викладачів і дослідників.
У цілому, візит в університет надав нам важливий інсайт в академічний світ та стимулював бажання продовжувати розвиватися в цьому середовищі.

Детальніша інформація