Воркшоп з автоматизованого тестування

4 квітня 2024 року випускник кафедри Максим Дейнека провів захоплюючий воркшоп з автоматизованого тестування для студентів третього курсу ОП «Економічна кібернетика» у рамках дисципліни «Автоматизація тестування програмного забезпечення». Його досвід у посаді Senior Test Automation Engineer with C# у компанії SoftServe дозволив йому поділитися цікавими практичними знаннями та прикладами з цієї сфери. Максим вже не перший рік є запрошений на такі воркшопи та майстер класи для студентів ОП «Економічна кібернетика».
На воркшопі Максимом детально розглядалися основні види тестування програмного забезпечення, засоби автоматизованого тестування, а також акцентував на підходах до тестування як мануального, так і автоматизованого.
Максим давав поради стосовно вибору мови програмування для автоматизації тестування програмного забезпечення та рекомендував звертати увагу на необхідність розвивати як soft, так і hard skills для успішної кар’єри у тестуванні.
Студенти з цікавістю слухали особистий досвід Максима у професійному зростанні, отримували практичні відповіді на свої запитання та активно спілкувалися з практиком.
«Було дуже цікаво і пізнавально слухати Максима про тестування з вуст самого тестувальника. Він розкрив основні концепції та практичні аспекти цієї технології, назвав інструменти, які можна використовувати, наводив приклади з реального життя. Це допомогло мені краще зрозуміти переваги та недоліки використання автоматизації у тестуванні», – ділиться враженнями студентка Мая Мхемар.
«Дякую Максиму за таку цікаву розповідь і Олені Юріївні за можливість дізнатись багато нового і корисного, трохи урізноманітнивши звичайні пари», – додає Мая.

Такі майстер-класи є важливими елементами формування практичних навичок, які є ключем до успішного засвоєння теоретичного матеріалу в рамках відповідних навчальних дисциплін.

@maxi_deineka