Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності “Економічна кібернетика”

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та кафедра економіко-математичного моделювання економічного факультету запрошує бакалаврів та магістрів, що навчаються за напрямком 051 ”Економіка”, узяти участь у  ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ „ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА”,  яка відбудеться 15-16 лютого 2022 р. у м. Чернівці.

ФОРМАТ ПРОВЕДЕННЯ
Олімпіада проходитиме у два тури:
☑️  перший тур олімпіади – дистанційний 15-16 лютого 2022 року;
☑️ другий тур олімпіади – очний (точна дата буде оголошена пізніше).

Учасникам першого (дистанційного) туру олімпіади потрібно протягом 15-16 лютого 2022 року зареєструватися та виконати завдання, які будуть розміщені 15 лютого на веб-сайті кафедри економіко-математичного моделювання.

Конкурсні завдання охоплюють програму з економічної кібернетики (спеціальність «Економіка») і дозволяють продемонструвати вміння використовувати оригінальні підходи у розв’язуванні задач моделювання та аналізу соціально-економічних процесів та систем.

Учасникам будуть запропоновано задачі, для розв’язання яких потрібні знання з дисциплін: ”Інформатика”, ”Економетрика”, ”Оптимізаційні методи та моделі”, ”Моделювання економіки”, ”Ризикологія” та ”Прогнозування соціально економічних процесів”.

До очного туру олімпіади допускаються ті учасники дистанційного туру, які набрали не менше 60% балів у першому турі.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ
Голова: Григорків В.С., д.ф.-м.н., професор, завідувач кафедри економіко-математичного моделювання Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Заступник голови: Ярошенко О.І., к.е.н., доцент кафедри економіко-математичного моделювання Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Члени комітету: Григорків М.В., Маханець Л.Л., Вінничук О.Ю., Вінничук І.С., Якимова Л.П., Зюков С.В.

КОНТАКТИ
Всі питання щодо умов завдань і результатів оцінювання олімпіадних робіт, побажання та зауваження щодо організації і проведення олімпіади можуть бути передані Оргкомітету за телефоном (050)28-58-771 чи електронною поштою за адресою: o.yaroshenko@chnu.edu.ua