Участь у конференції «Innovating Education: взаємодія держави та ІТ-бізнесу»

Навіть у складний період воєнних дій, українці не зупиняються в своєму бажанні навчатися і продовжують розвиватися, незалежно від обставин, місця і часу.
3 червня 2023 року викладачі кафедри доценти Маханець Л.Л. та Ярошенко О.І. взяли участь у першій конференції «Innovating Education: взаємодія держави та ІТ-бізнесу», організованої кофаундинговою IT-компанією Genesis для представників закладів освіти. Конференція була проведена за сприяння Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки, у співпраці з Product IT Foundation for Education та зібрала понад 1500 освітян, які активно впроваджують цифрові технології в освіту.
Під час панельної дискусії спікери обговорили напрями співпраці між державою, закладами освіти та продуктовим ІТ-бізнесом з метою побудови стійкого партнерства в освіті та забезпечення економічного зростання України.
Спікерами були: Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації України, Євген Кудрявець, заступник Міністра освіти і науки України, Володимир Многолєтній, співзасновник та CEO Genesis, Тимофій Милованов, Президент Київської школи економіки, Михайло Винницький, заступник Міністра освіти і науки України, Ілля Філіпов, СЕО студії онлайн-освіти EdEra та інші.
Розглядалися такі питання: «Взаємодія держави та продуктового ІТ-бізнесу в освіті: напрями співпраці та можливості» , «Використання інноваційних технологій в освіті для розвитку студентів», «Розвиток стійкого партнерства в освіті для забезпечення економічного зростання України», «Сприяння розвитку підприємницької активності та продуктового мислення серед студентів в галузі ІТ» та «Модернізація освіти для підготовки студентів до роботи в сфері ІТ-бізнесу».
Онлайн участь дозволила прийняти участь в декількох воркшопах, де активно обговорювали застосування інноваційних технологій в освіті з метою розвитку студентів, а також роль викладача в епоху цифровізації та модернізації освітнього процесу. Особлива увага була приділена використанню штучного інтелекту та чат-бота GPT в цьому контексті.