18-річчя кафедри

Дорогі викладачі, студенти та випускники кафедри ЕММ!

Сьогодні, 12 квітня 2020 р., велике релігійне свято – Вербна або Квітна неділя. І саме сьогодні кафедрі ЕММ виповнилося 18 років. Багато це чи мало? І багато, і мало, бо достатньо для бажаних і небажаних змін, які неминуче відбуваються у житті як окремої людини, так і колективу людей.

Гадаю, що не тільки для мене, але й для усіх Вас, кафедра займала, займає і буде займати важливе місце у житті. Тут ми, від студента до завідувача, всі ці роки професійно та творчо зростали, студенти набували знань та досвіду у навчанні та фаховій підготовці, а викладачі – у викладацькій та науковій праці.

Зрештою, ми, пройшовши цей шлях, стали не тільки старшими, але й мудрішими та більш загартованими у боротьбі за наше майбутнє. Дбаймо про кафедру, робімо усе можливе для її збереження та процвітання, відкиньмо властиві людині егоїзм та надмірне честолюбство як основні перешкоди до вдосконалення та подальшого зростання кожного з нас та кафедри у цілому.

Зичу усім міцного здоров’я у цей історично складний період нашого життя та життя людей у всьому світі. Бажаю успіхів і щастя кожному з Вас і на кожний день! Радісних Вам Великодніх свят!

Ваш Василь Степанович